Hoolides loon õnneliku maailma

kooli kollaaž 3

Huviringid

Huvitegevuse nimetus Juhendaja Kontakt Aeg
Mudilaskoor
Kaja Kraav
kaja@albu.ee
Kolmapäev 8.20-9.05
Reede 8.20-9.05
Poiste punt
Kaja Kraav
kaja@albu.ee
Neljapäev 13.45-14.30
Lastekoor
Kaja Kraav
kaja@albu.ee
Esmaspäev 13.00-13.45
Neljapäev 13.00-13.45
Meite tüdrukud
Kaja Kraav
kaja@albu.ee
Reede 13.30-15.00
Arvutiring
Mare Kabel
mare@albu.ee
Esmaspäev 13.00-13.45
Folklooriring I-II klass
Kersti Liivak
kersti@albu.ee
Kolmapäev 13.00-14.15
Folklooriring III-V klass
Kersti Liivak
kersti@albu.ee
Kolmapäev 14.15-15.30
Loovusring
Kersti Liivak
kersti@albu.ee
Esmaspäev 14.30-16.00
Jumping
Elen Pent
elenpent25@gmail.com
Reede 13.00-13.45
Meite laste pillituba
Kaja Kraav
kaja@albu.ee
E-R tunniplaani alusel
Albu Noortekeskuse huviringid
Kokandus
Elen Pent
elenpent25@gmail.com
Teisipäev 1-4 klass 15.00-16.00
5-9 klass kokkuleppel
Klubide treeningud
Korvpalliklubi 7 MTÜ- korvpall I-IV klass
Cevin Pent
elenpent25@gmail.com
Esmaspäev 15.00-16.00
Neljapäev 15.00-16.00
Korvpalliklubi 7 MTÜ- korvpall V-IX klass
Cevin Pent
elenpent25@gmail.com
Esmaspäev 16.00-17.30
Neljapäev 16.00-17.30
Reede 15.00-16.00
Loodusring
Ester Valdvee
ester@valdvee.eu
Teisipäev 13.00-13.45
Robootika
Leho Rohtla
leho.rohtla@gmail.com
kokkuleppel
Eesti Parkour MTÜ- parkour I-IV klass
Imre Liivak
eestiparkour@gmail.com
Teisipäev 14.00-15.00
Eesti Parkour MTÜ- parkour V-IX klass
Imre Liivak
eestiparkour@gmail.com
Teisipäev 15.00-16.15
RR suusaklubi
Raido Rohi
raido.rohi@mail.ee
kokkuleppel
Lumelauakool MTÜ- lumelauatrenn
Kristofer Kallas
Kokkuleppel
SK Vargamäe MTÜ- tõstetrenn
Ahti Uppin
ahtiuppin09@gmail.com
Esmaspäev-reede 18.00

Kontakt

ALBU PÕHIKOOL

Albu küla
Järva vald
Järvamaa 73402

E-post: albupk[at]albu.ee

direktor Annika Orula Tel 58054048
õpetajate tuba 38 53 729

Jälgi meie tegemisi ka sotsiaalmeedia aadressil

https://www.facebook.com/AlbuPK/

Järelvalve teostamine    

Haridus- ja Teadusministeeriumi järelevalvet korraldab välishindamisosakond.  
 

Meie piirkonna kontaktisik on: 

Õilme Saks, oilme.saks@hm.ee, tel  735 4026, 56910223 

Järva Vallavalitsus 

Pikk 56, 73301 Järva jaani, tel. 386 3377; info@jarva.ee