Hoolides loon õnneliku maailma

kooli kollaaž 3

Kontaktid

ALBU PÕHIKOOL

Albu küla
Järva vald
Järvamaa 73402

E-post: albupk[at]albu.ee

direktor Annika Orula
õpetajate tuba 38 53 729

Jälgi meie tegemisi ka sotsiaalmeedia aadressil

https://www.facebook.com/AlbuPK/

Õpetaja Kontakt
Kersti Liivak
kersti@albu.ee
Ingrid Sommer
ingrid@albu.ee
Mare Kabel
mare@albu.ee
Edda Joost
edda@albu.ee
Berit Tomlinson
berit@albu.ee
Kadri Kaarlep
kadri@albu.ee
Elle Viljamäe
elle@albu.ee
Kaja Kraav
kaja@albu.ee
Raili Tamm
raili@albu.ee
Aivo Sildnik
aivo@albu.ee
Cevin Pent
cevin@albu.ee
Tiia Mänd
tiia@albu.ee
Kristiina Oprištšenko
kristiina@albu.ee
Valdu Konrad
valdu@albu.ee
Küllike Veede
kyllike@albu.ee
Maret Alev
maret@albu.ee
Taavi Järvesoo
taavi@albu.ee
Annika Orula
annika@albu.ee
Elen Pent
huvijuht@albu.ee
Anu Lassi
anu@aravetekk.ee
Merike Kernu
merike.kernu@mail.ee
Merike Nuiamäe
merike@albu.ee
Hannes Ugam
hannes@albu.ee

Kontakt

ALBU PÕHIKOOL

Albu küla
Järva vald
Järvamaa 73402

E-post: albupk[at]albu.ee

direktor Annika Orula
õpetajate tuba 38 53 729

Jälgi meie tegemisi ka sotsiaalmeedia aadressil

https://www.facebook.com/AlbuPK/

Järelvalve teostamine    

Haridus- ja Teadusministeeriumi järelevalvet korraldab välishindamisosakond.  
 

Meie piirkonna kontaktisik on: 

Õilme Saks, oilme.saks@hm.ee, tel  735 4026, 56910223 

Järva Vallavalitsus 

Pikk 56, 73301 Järva jaani, tel. 386 3377; info@jarva.ee