Albu põhikool                    Albu lasteaed                   Ahula lasteaed

Meist

AHULA LASTEAED avati 1. aprillil 1993. aastal. Lasteaed on 1,5-7 aasta vanustele lastele alusharidust andev õppe- ja kasvatusasutus. Lasteaias on avatud 2 liitrühma:

Lasteaed asub looduskaunis kohas, meie lähedal on tehisjärv, kergliiklustee ja metsatukad.

Lasteaia maja ja rühmaruumid on renoveeritud ning lapsesõbralikud.

Õuealal on mänguväljak paljude atraktsioonidega, kus saab iga ilmaga mängida .

Lasteaial on väljakujunenud traditsioonilised üritused, kuid igal aastal toimub nendele lisaks veel palju toredaid kohtumisi erinevate inimestega ja muud põnevat.

Laps omandab siin teadmisi ja oskusi mängu kaudu, sest mäng on lapse kõige loomulikum õppimise viis. Mängides kogutakse erinevaid teadmisi ümbritsevast elust, aastaringidest, erinevatest töödest, loodusest ja inimsuhetest. Lapsed saavad meie majas tegeleda ka robootikaga.

Ahula lasteaeda on kõik lapsed väga oodatud

Lasteaia laul

Me lasteaia aknaist aasta –

ringi paistab päike,

ükskõik, kas õues märg või udune.

Siin päiksekildu kannab

endas iga suur ja väike,

ka siis, kui päeval pisut tudume.

Me elu oma tädideta

oleks pisut poolik.

Ka meil on nende elus tähtis koht.

Koos kasvame ja mängime

ning valmistume kooliks.

Ei lõppe lust, ei lähe tühjaks kõht.

See maja oma saali,

treppide ja galeriiga

on meie lapsepõlve imemaa.

Ning ainus kord, kui tunneme,

et meile tehti liiga

on, kui siit peame ära minema.